Nowa książka prof. Marka Sokołowskiego

Szanowni Państwo,

nakładem Wydawnictwa Adam Marszałek z Torunia ukazała się nowa książka prof. Marka Sokołowskiego pt. „Obrazy i wizerunki. Studia nad kulturą audiowizualną.” Zapraszamy do lektury.

Wirtualne zwiedzanie wystawy „Sport w powojennym Ełku 1945-1950”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wirtualnego spaceru po Muzeum Historycznym w Ełku i zwiedzenia wystawy stworzonej przez pracownika Katedry Socjologii dr. Stefana Marcinkiewicza pt. „Sport w powojennym Ełku 1945-1946”.

http://sport.muzeum.elk.pl/?fbclid=IwAR1zDfIKg0lNXWox1Yzy5SQkFkDUXWWBAzFwXJvzs9Z7zkQNLD8ENdmqxGs

Pożegnanie i powitanie

Szanowni Państwo,

z dniem 1 marca br. grono pracowników Katedry Socjologii opuścił dr hab. Jacek Poniedziałek. Życzymy naszemu Koledze Jackowi sukcesów na nowej ścieżce pracy naukowo-dydaktycznej. Liczymy, że nasze relacje znajdą nowy – ponadregionalny i międzyuczelniany wymiar.

Z dniem 1 marca br.  grono pracowników Katedry Socjologii zostało uzupełnione o nowego adiunkta – dr. Michała Dąbrowskiego. Życzymy naszemu, nowemu Koledze szybkiej adaptacji i powodzenia w pracy naukowo dydaktycznej.

Pracownicy  Katedry Socjologii INP UWM w Olsztynie

 

 

Zaproszenie na wykład prof. Marka Sokołowskiego (VII Dni Seweryna Pieniężnego)

28 lutego 2020 (piątek), w ramach VII Dni Seweryna Pieniężnego na Warmii i Mazurach, obędzie się spotkanie z prof. Markiem Sokołowskim (UWM, SDP) nt. „Medialne utopie Marshalla McLuhana. Pół wieku później”. Spotkanie obędzie się w Książnicy Polskiej „Scena Literacka” w Olsztynie o  godz. 17.00.  Program VII Dni Seweryna Pienieżnego