26 Kwietnia 2023

Aktualności

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych na UWM odbywa się pod hasłem „Przepływ informacji gwarancją rozwoju nauki”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2023 r. Organizatorzy zachęcają do zgłoszeń.

Studenckie Koło Telewizyjne ZOOM działające przy Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Creative z Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM zapraszają na 52. edycję Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie.

- Celem naszego seminarium jest wymiana myśli naukowej między studentami i doktorantami zrzeszonymi w kołach naukowych, działających na uczelniach wyższych w Polsce i za granicą - mówi Aleksandra Zgliczyńska ze Studenckiego Koła Telewizyjnego Zoom. I dodaje: -  Seminarium może pomóc w integracji członków kół naukowych. Termin zgłoszeń został przesunięty z 30 kwietnia na 8 maja, ponieważ dostaliśmy dużo informacji, że studenci wyjeżdżają i potrzebują więcej czasu.

Aby czynnie wziąć udział w MSKN, należy do 8 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę.

- Prezentacja aktualnego stanu badań prowadzonych w ramach studenckich kół naukowych pozwoli na poszerzenie wiedzy studentów, a także na wymianę doświadczeń oraz integrację studentów i doktorantów, działających w ramach studenckiego ruchu naukowego - informują organizatorzy.

Regulamin MSKN dostępny jest >>> na stronie internetowej wydarzenia. Tam też znajdują się dodatkowe informacje na temat tegorocznej edycji seminarium.

Plakat promujący MSKN 2023