26 Czerwca 2023

Aktualności


Studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie są na wyciągnięcie ręki. Daj sobie szansę i już dzisiaj zarejestruj się w systemie IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów. Być może to właśnie ty od października rozpoczniesz studia na największej uczelni publicznej na Warmii i Mazurach. Nie zwlekaj! Już teraz sprawdź ofertę kształcenia i wybierz wymarzony kierunek.

Rekrutacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpoczęła się 7 czerwca. Na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie potrwa do 11 lipca do godziny 15. Po tym czasie system automatycznie się zamknie.

Wybierz wymarzony kierunek kształcenia

Kierunki kształcenia, które proponuje Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, rozwiną twoje zainteresowania oraz przygotują do wejścia na rynek pracy. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi oferty edukacyjnej zapoznasz się na stronie rekrutacyjnej. Natomiast już teraz dowiedz się więcej o kierunkach kształcenia na studiach stacjonarnych I stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich, które proponują wszystkie wydziały na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

 

Wydział Bioinżynierii Zwierząt

Wydział Biologii i Biotechnologii

Wydział Geoinżynierii

Wydział Humanistyczny:

Wydział Lekarski:

Wydział Matematyki i Informatyki

Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Wydział Nauk Ekonomicznych:

Wydział Nauk Społecznych

Wydział Nauk Technicznych

Wydział Nauki o Żywności

Wydział Prawa i Administracji

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa

Wydział Sztuki

Wydział Teologii

Szkoła Zdrowia Publicznego

Filia w Ełku

 

Na wszystkie powyższe kierunki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie możesz aplikować do 11 lipca za pośrednictwem systemu IRK – Internetowa Rekrutacja Kandydatów.

Jeśli interesują cię studia niestacjonarne I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne II stopnia lub niestacjonarne jednolite studia magisterskie, pamiętaj, że rekrutacja na nie trwa do 21 lipca. Z dokładnymi terminami zapoznasz się w szczegółowym harmonogramie rekrutacji, a przydatne informacje znajdziesz w najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

 

Rodzaj artykułu