14 Lutego 2024

Wydarzenia

Studenci, doktoranci oraz pracownicy uczelni wyższych z całego województwa w marcu zmierzą się w trójboju siłowym.

Akademickie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Trójboju Siłowym odbędą się 2 marca (sobota) o godz. 10:00 w siłowni nad Kortówką (ul. Kanofojskiego 5).

Na trójbój siłowy składają się: przysiad ze sztangą, wyciskanie leżąc oraz martwy ciąg. Prawo startu mają studenci stacjonarni i niestacjonarni, doktoranci oraz pracownicy uczelni wyższych z całego województwa. Zawody będą rozgrywane w kategorii kobiet i mężczyzn. Uczestnicy obowiązani są posiadać ważną legitymację studencką, doktorancką lub nauczycielską.

Zapisy w dniu zawodów.

Punktacja wg tabeli Wilksa.

Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody i medale.

Organizatorzy: SWFiS, AZS OŚ UWM Olsztyn, KS AZS UWM Olsztyn, Krystyna Pieczulis-Smoczyńska