06 Listopada 2023

Wydarzenia

Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM „Empatia” organizuje 15 listopada 2023 r. bezpłatne spotkanie dla studentów i studentek „Jak wspierać siebie i innych w procesie utraty i żałoby”. Obowiązują zapisy mailowe.

Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM „Empatia” z Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia zaprasza na spotkanie o przeżywaniu procesu utraty i żałoby.

Będzie można uzyskać odpowiedzi m.in. na pytania:

• Czy we właściwy sposób przeżywam żałobę?
  • Czy czasem moja żałoba nie trwa za długo/za krótko?
  • Jak rozmawiać z ludźmi, którzy stracili bliskich?

Miejsce: Budynek Wydziału Nauk Społecznych, Dybowskiego 13, sala B05.

Liczba miejsc: 12, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: do 13.11.2023 na adres empatia@uwm.edu.pl z dopiskiem:  Warsztaty „Utrata i żałoba” (organizatorzy proszą o kontakt wyłącznie z uczelnianych adresów mailowych).

Prowadząca: dr Lidia Willan - trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach, trenerka TSR.

Ważne: w sytuacji, gdy ktoś stracił bliską osobę mniej niż pół roku temu, organizatorzy zapraszają na spotkania indywidualne.

Plakat żałoba i strata