12 Kwietnia 2023

Wydarzenia

W czwartek 13 kwietnia w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM odbędzie się kolejne spotkanie Biblioteki Podróżnika. Gościem będzie Jan Perkowski, który przedstawi temat: "TRInO - spacerujemy z mapą".

Co to jest TRInO? TRInO to Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację - imprezy z mapą i/lub kompasem, których głównym celem jest turystyczne i rekreacyjne spędzanie czasu przez poznawanie w interesujący sposób walorów turystyczno-krajoznawczych różnych miejscowości i miejsc. TRInO dedykowana jest wszystkim turystom pieszym i rowerzystom, również osobom początkującym, które nie mają jeszcze doświadczenia w wędrówkach z mapą czy kompasem.

Spotkanie z cyklu Biblioteka Podróżnika odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w czwartek 13 kwietnia 2023 roku o godzinie 13:00 w sali 116.

Program spotkań Biblioteki Podróżnika w semestrze letnim 2023:

Plakat wydarzeń Biblioteka Podróżnika