29 Października 2023

Wydarzenia

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia i Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM „Empatia” zapraszają rodziców i opiekunów na dwugodzinne warsztaty prowadzone przez Monikę Stutz-Kowalską, założycielkę projektu Stacja Relacja.

Przedstawiciele Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia swoją ofertę kierują przede wszystkim do osób, które:

• zastanawiają się, jak zbudować silną, odżywczą relację z dzieckiem,
  • potrzebują wsparcia w swojej rodzicielskiej drodze,
  • chcą, by ich dzieci ufały sobie, były samodzielne, umiały mówić o swoich granicach i miały wysokie poczucie własnej wartości,
  • potrzebują zadbać o siebie w rodzinnej relacji.

Warsztaty poprowadzi Monika Stutz-Kowalska, założycielka projektu Stacja Relacja, trenerka Fundacji Family Lab założonej przez Jespera Juula.

Spotkanie będzie okazją, by:

• zastanowić się, co tak bardzo pociąga dzieci w świecie online,
  • porozmawiać o higienie cyfrowej,
  • dowiedzieć się, jak odkleić dziecko od ekranu i nauczyć je mądrze korzystać z zasobów Internetu,
  • nauczyć się rozpoznawać uzależnienie i złe nawyki cyfrowe,
  • wejść w cyfrowy świat naszych dzieci.

Terminy*:

Część 1: 21 listopada 2023 godziny: 15.30-17.30

Część 2: 5 grudnia 2023 godziny: 15.30-17.30

Miejsce: ul. Heweliusza 2/2, Olsztyn

Zapisy: do 17 listopada do godz. 12: empatia@uwm.edu.pl z dopiskiem "Warsztaty rodzicielskie" (kontakt wyłącznie z uczelnianych adresów mailowych).

*Można uczestniczyć w jednym z warsztatów lub całym cyklu.