16 Lutego 2024

Wydarzenia


Już 11 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty UWM. To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z pełną ofertą studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, ale przede wszystkim porozmawiania o swoich planach z osobami, dla których studia to już chleb powszedni. SpotkajMy się w Kortowie!

Udział w Dniu Otwartym UWM ułatwi podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów oraz uczelni. Podczas wydarzenia przedstawiciele Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, opowiedzą na co zwracać uwagę, aby jak najlepiej zdać egzamin maturalny, a osoby z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie podpowiedzą, jak płynnie przejść przez proces rekrutacji.  

Będzie również wisienka na torcie! Jaka? Znana, ciekawa i lubiana. 

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski – tu jest Wasze miejsce 

Podczas Dnia Otwartego spotkacie studentów i studentki, a także naukowców i naukowczynie, którzy/re chętnie podzielą się z Wami opinią i spostrzeżeniami, o Waszym wymarzonym kierunku studiów. Dowiecie się, jak wyglądają zajęcia, na co wykładowcy kładą nacisk, co można robić po studiach, a także jak najlepiej rozwijać swoją karierę naukową i zawodową. Stoiska wszystkich wydziałów, znajdziecie na parterze Biblioteki Uniwersyteckiej.  

 

Studia to nie tylko nauka 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie tworzy przestrzeń do rozwijania swoich pasji. Podczas Dnia Otwartego UWM, na pierwszym piętrze Biblioteki Uniwersyteckiej, zaprezentują się m.in. koła naukowe, agendy kulturalne, zespoły, drużyny sportowe czy samorząd studencki. Dzięki zaangażowaniu w ich działalność udoskonalisz swoje umiejętności i być może odkryjesz nowe talenty.  

Czy warto przyjechać? Zobaczcie film z ubiegłorocznego wydarzenia. 

 

 

„SpotkajMy się w Kortowie” i poznajmy się bliżej! 

Termin: 11 kwietnia 2024 r. 

Czas: 9:00-13:00 

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka UWM, ul. M. Oczapowskiego 12B 

Rodzaj artykułu