30 Stycznia 2024

Wydarzenia

Akademicki Klub Miłośników Fantastyki „Olifant” i Biblioteka Uniwersytecka UWM zapraszają na kolejną odsłonę znanego i lubianego wydarzenia, jakim jest Gamegrinder. Coś dla siebie znajdą tu fani różnego rodzaju „gier bez prądu”.

To już 22. edycja Kortowskiego Minikonwetu Gier Towarzyskich i to edycja z plusem, a więc wzbogacona o prelekcje, warsztaty i sesje gier fabularnych. Naturalnie nie zabraknie także gier planszowych karcianych i bitewnych. Jak zawsze wstęp jest darmowy dla wszystkich. Brak ograniczeń wiekowych- zaznaczają organizatorzy Gamegrindera XXII+. I dodają: - Zapraszamy wszystkich chcących spędzić czas w miłej atmosferze z miłymi i otwartymi ludźmi.

Dodatkowe informacje związane z "+" będą sukcesywnie pojawiały się na profilu facebookowym wydarzenia.

Informacji można szukać także na profilach Akademickiego Klubu Miłośników Fantastyki "Olifant" i Biblioteki Uniwersyteckiej UWM

Plakat gamegrinder