04 Grudnia 2023

Wydarzenia

"Zapamiętani. W poszukiwaniu skarbu Białobrodego Lwa" to kolejne artystyczne przedsięwzięcie uniwersyteckiej grupy Kloszart. W Auli Teatralnej Wydziału Humanistycznego 16 grudnia odbędą się dwa spektakle.

"Zapamiętani: W poszukiwaniu skarbu Białobrodego Lwa" to opowieść o przygodach Nadziei Niezapominalskiej. Króliczki z wielkim marzeniem i równie wielkim problemem.
Mała Nadzieja niemal co noc słyszała opowieści o legendzie skarbu Białobrodego Lwa. Nic więc dziwnego, że pewnego dnia postanowiła wyruszyć na jego poszukiwania. Szczególnie, że skarb ten to nie miały być tylko złoto i klejnoty. Wśród łupów Białobrodego miał znajdować się magiczny owoc, który mógłby uwolnić króliczkę od jej problemów z pamięcią...
"Zapamiętani" to barwna, pełna emocji bajka teatralna, która porusza serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przeplatając elementy magii, humoru i nauki życiowej, przedstawienie ukazuje, że czasem najważniejsze skarby kryją się nie w zapamiętanych słowach, ale w niezapomnianych chwilach, które tworzymy razem z innymi.
Podczas tego magicznego spektaklu, widzowie będą świadkami transformacji postaci, odkrywania nowych, głębokich przyjaźni i przełamywania uprzedzeń. "Zapamiętani" to nie tylko opowieść o poszukiwaniu tajemniczego owocu, ale także o poszukiwaniu samego siebie i odważnym podążaniu za marzeniami.

Scenariusz:

Katarzyna Walter

Spektakl jest biletowany.
Wstęp: 30 zł,
Dzieci oraz studenci UWM: 20 zł.

Gramy 16 grudnia dwa razy: o godzinie 13:00 i 17:00
Miejsce: Aula Teatralna im. Profesora Bohdana Głuszczaka w Centrum Nauk Humanistycznych w Olsztynie (ul. Kurta Obitza 1)

Czas trwania: około 75 minut.
Sugerowany wiek widza: 6+

Rezerwacja miejsc:

Link do wydarzenia:

Wiele miejsc na Auli Teatralnej nie jest dostosowane do widzów poniżej 150 cm wzrostu. Dlatego zachęcamy do zabierania ze sobą własnych poduszek. Stwórzmy wspólnie przyjemny, ciepły klimat w ten grudniowy dzień.

Serdecznie pozdrawiamy

Teatr Kloszart