10 Listopada 2023

Wydarzenia

Wydział Geoinżynierii UWM zaprasza 17 listopada użytkowników i entuzjastów systemów GIS na konferencję z okazji świętowania międzynarodowego GIS Day. W programie warsztaty, prezentacje, sesja posterowa, targi pracy.

Celem GIS Day jest podkreślenie roli GIS w analizie i rozumieniu danych przestrzennych, a także w podejmowaniu decyzji w środowisku biznesowym, naukowym i publicznym. Inicjatorami i patronami są ESRI (producent oprogramowania GIS), National Geographic Society i Association of American Geographers.

Organizatorami wydarzenia na Wydziale Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego są:

Instytut Gospodarki Przestrzennej i Geografii, Katedra Analiz Przestrzennych i Rynku Nieruchomości, Katedra Geografii Społeczno-Ekonomicznej, Międzynarodowe Koło Naukowo-Badawcze GISCode.

W programie: prezentacje studentów, sesja posterowa uczniów, warsztaty dla uczniów ,,Generowanie map w Systemach Informacji Przestrzennej",  warsztaty dla studentów (ESRI Polska), targi pracy.

Informacje dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Plakat GiS Day 2023