23 Marca 2023

Wydarzenia

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska organizują bezpłatną konferencję „Efektywne zarządzanie organizacją przy wsparciu audytu wewnętrznego", która odbędzie się w piątek 21 kwietnia w Centrum Konferencyjno-Ekspozycyjnym Stara Kotłownia UWM w Olsztynie. "Wiadomości Uniwersyteckie" objęły wydarzenie patronatem medialnym.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie doświadczeń naukowych i praktycznych w zakresie efektywnego zarządzania instytucjami publicznymi oraz podmiotami gospodarczymi przy wsparciu audytu wewnętrznego. Jest to również doskonała okazja do rozpropagowania idei audytu wewnętrznego wśród pracowników sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego. Będzie to wyjątkowy czas na wymianę doświadczeń i informacji pomiędzy osobami z rożnych środowisk zawodowych.

Na konferencji zaprezentowane zostaną wystąpienia znanych i cenionych osób zarówno w środowisku naukowym jak i na rynku audytorskim. Zostanie poruszone szerokie spektrum tematyczne dotyczące zarządzania organizacjami.

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku (piątek), w godzinach 9:00–15:30 w Centrum Konferencyjno-Ekspozycyjnym Stara Kotłownia, UWM w Olsztynie, ul. Prawocheńskiego 9.

Prelegenci i program konferencji dostępne są na stronie wydarzenia: https://iia.org.pl/konferencja/

Fotografia ilustracyjna: Wojciech Krom

Plakat konferencji Efektywne zarządzanie organizacją, fot. materiały organizatorów.