27 Kwietnia 2023

Wydarzenia


Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego organizuje 10 maja Kortowskie Targi Pracy, Staży, Praktyk i Wolontariatu. Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów uczelni i ma ułatwić im kontakt z potencjalnymi pracodawcami.

Kortowskie Targi Pracy to spotkanie nie tylko informacyjne i inspirujące do tego, gdzie aplikować na praktyki, staż czy do pracy zawodowej. Biblioteka Uniwersytecka w środę 10 maja od 10:00 do 14:00 stanie się przestrzenią edukacyjną dla wszystkich planujących karierę zawodową. Będzie można dowiedzieć się m.in.: jak poprawnie napisać CV, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Rynek jest dynamiczny i warto skorzystać ze wsparcia Biura Karier UWM. Zastanawiasz się, które firmy potrzebują kogoś z twoimi umiejętnościami? Przyjdź do Biblioteki Uniwersyteckiej UWM i zadaj pytanie przedstawicielom firm i instytucji. Może poznasz przyszłego pracodawcę. 

Z kim jeszcze można porozmawiać w trakcie Targów Pracy? Do dyspozycji studentów i absolwentów będą między innymi coach, doradca zawodowy, rekruter. 

Udział jest bezpłatny. Informacje o targach na stronie wydarzenia. 

Rodzaj artykułu