28 Kwietnia 2023

Wydarzenia

Weź w garść rakietę tenisową i rozegraj mecz życia. Gdzie? Na kortach tenisowych UWM. Nowy sezon staruje już 29 kwietnia i wita miłośników tej aktywności nowymi cenami, godzinami otwarcia oraz majówkową promocją!

Od soboty można korzystać kortów tenisowych położonych w dwóch lokalizacjach: Korty im. F. Sroczyka przy ul. Heweliusza 5 oraz Korty przy Jez. Kortowskim, ul. Kanafojskiego, przy Domu Studenckim nr 8. W tym sezonie będą one otwarte 7 dni w tygodniu w godzinach 8-22. Rezerwacje kortów odbywają się za pomocą aplikacji tenis4U (do pobrania w Google Play lub App Store). Za jej pośrednictwem dokonuje się również opłaty za wynajem.

Aktualny cennik kortów tenisowych na UWM

Cennik standard:

Poniedziałek – piątek w godz. 8:00-16:00 - 25 zł

Poniedziałek – piątek w godz. 16:00-22:00 - 29 zł

Weekendy i święta w godz. 8:00-22:00 - 29 zł

Cennik ulgowy*:

Poniedziałek – piątek w godz. 8:00-16:00 - 15 zł

Poniedziałek – piątek w godz. 16:00-22:00 - 19 zł

Weekendy i święta w godz. 8:00-22:00 - 19 zł

Oświetlenie kortu  - 6 zł

Promocja na start!

Od 29 kwietnia do 3 maja za godzinę gry płaci się jedynie 15 zł.

Aktualny cennik dostępny jest również w aplikacji tenis4U.

*Z cen ulgowych mogą skorzystać: studenci, doktoranci, pracownicy UWM oraz członkowie tenisa na kółkach (sugerujemy dokonywanie rezerwacji kortów przy Jeziorze Kortowskim, ze względu na dogodny dostęp). Aby zweryfikować prawo do przyznania ulgi, należy przesłać na adres e-mail: korty.uwm@uwm.edu.pl wiadomość zawierającą: imię, nazwisko oraz numer telefonu użyty do założenia konta. Wiadomość należy wysłać z poczty uniwersyteckiej.