24 Lutego 2023

Wydarzenia

To już ostatni moment, aby zainwestować w siebie i jeszcze przed ukończeniem studiów zdobyć umiejętności, które wzbogacą Twoją kandydaturę na rynku pracy! Tylko do 7 marca możesz dołączyć do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją. Zapisz się już teraz!

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to projekt, w którym zdobędziesz kompetencje cenione na rynku pracy. Pod okiem ekspertów z firmy Methaphor sp. z o. o. nauczysz się projektowego rozwiązywania realnych problemów, poznasz cenioną przez pracodawców metodę Design Thinking, nauczysz się zarządzania innowacją, a także zdobędziesz umiejętności budowania zespołu, identyfikowania problemów, realizowania i wprowadzania w życie swoich pomysłów.

Kto może wziąć udział w projekcie?

W Letniej Szkole Zarządzania Innowacją mogą uczestniczyć studenci ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I oraz II stopnia wszystkich kierunków kształcenia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest to cykl 12 kreatywnych spotkań, które będą odbywały się w wybrane weekendy od 11 marca do 28 maja 2023 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej. Po ukończeniu projektu każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Zgłoszenie do projektu wyślij na adres: letniaszkola@uwm.edu.pl

Masz czas do 7 marca!