09 Marca 2023

Wydarzenia


W dniach 21-24 czerwca w Olsztynie odbędzie się pierwszy, światowy kongres poświęcony Mikołajowi Kopernikowi. Wydarzenie może być dla studentów UWM okazją do zdobycia doświadczenia przy organizacji dużych, naukowych, międzynarodowych wydarzeń. Lubisz się angażować? Zgłoś się do 31 marca jako wolontariusz!

Świętowanie 550. urodzin wielkiego astronoma to szereg ciekawych wydarzeń w Polsce w ramach Roku Kopernika. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym ze współorganizatorów Światowego Kongresu Kopernikańskiego. To będzie ważne i unikalne wydarzenie, które wymaga zaangażowania i wsparcia wielu ludzi. Kortowo stanie się miejscem naukowych, międzynarodowych spotkań i rozmów. Kongres jest szansą do nauczenia się współpracy i współorganizacji światowej konferencji naukowej. 

Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie przynajmniej podstawowym? Chcesz zdobyć nowe umiejętności i w ciekawy sposób zrealizować praktyki studenckie? Do 31 marca wyślij swoje zgłoszenie! Możesz współtworzyć światowe wydarzenie! 

 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: http://rokkopernika.uwm.edu.pl/ 

aw

 

Plakat o poszukiwaniu wolontariuszy, materiały UWM

 

Rodzaj artykułu