22 Marca 2024

Wydarzenia


Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna - Olsztyn (HPK) serdecznie zaprasza na webinarium pt. „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”, które odbędzie się on-line 10 kwietnia 2024 r. (środa) w godzinach 10:00-11:30 na platformie ClickMeeting.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa, chcących poznać sposoby na znalezienie partnerów do konsorcjów. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości, jakie dają w zakresie poszukiwania partnerów różne portale i platformy internetowe (m.in. Funding & tender opportunities portal, CORDIS). Prelegentki przybliżą pomocne instrumenty oraz udzielą wskazówek, jak poszukiwać partnerów projektowych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod ---> linkiem.

 

Link do wydarzenie dostępny ---> Poszukiwanie partnerów do konsorcjum 
 

Rodzaj artykułu