20 Listopada 2023

Wydarzenia

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia wspólnie z Radą Uczelnianą Samorządu Studenckiego przygotowało drugą edycję wydarzenia Speed Friending. Spotkanie "jak dawniej" odbędzie się 23 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej. To okazja, by nawiązać nowe znajomości.

Wydarzenie Speed Friending rozpocznie się o godz. 17 i potrwa trzy godziny. W tym czasie studentki i studenci UWM będą mieli możliwość poznać nowe osoby i swobodnie porozmawiać na różne tematy. Być może będzie to początek wielkiej przyjaźni? Przełamanie nieśmiałości ułatwić ma m.in. specjalna gra czekająca na antresoli. Na parterze w Bibliotece odbędą się zabawy integracyjne i tańce.

Debiutancka edycja wydarzenia, która odbyła się zimą w minionym roku akademickim, została ciepło przyjęta przez społeczność uniwersytecką. W Speed Friending wzięło wówczas udział ponad sto osób.