27 Czerwca 2024

Wydarzenia

Strefa Kandydata to miejsce, w którym można dowiedzieć się wszystkiego o studiowaniu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pojawi się ona przed Biblioteką Uniwersytecką w dn. 19-25 lipca (z wyłączeniem soboty i niedzieli).

Kilka dni po zakończeniu internetowej rejestracji na stacjonarne studia I stopnia, w Kortowie, czyli kampusie uniwersyteckim UWM, pojawi się specjalna strefa. Każda osoba zainteresowana ofertą naszego Uniwersytetu, będzie miała szansę dowiedzieć się w niej więcej o tym, jak wyglądają studia na UWM.

Pod kolorowym namiotem, naprzeciwko Biblioteki Uniwersyteckiej czekać będą przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Będzie można z nimi porozmawiać o:

• domach studenckich oraz warunkach przyznawania w nich miejsca;
  • stypendiach i innych wsparciach finansowych, które oferuje UWM;
  • wyjazdach krajowych i zagranicznych w ramach studiów;
  • kołach naukowych i innych możliwościach rozwoju;
  • agendach kulturalnych Akademickiego Centrum Kultury;
  • „Adapciaku” – obozie integracyjnym dla studentów rozpoczynających przygodę na UWM oraz o działalności Samorządu Studenckiego UWM.

Poza tym pojawi się tu koło fortuny, różnorodne gadżety, gry wielkoformatowe oraz ramka i wesołe tabliczki, z którymi przyszli studenci będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie instaxem.

Strefa Kandydata UWM będzie działania w dniach: 19-25 lipca (z wyłączeniem soboty i niedzieli).

Strefa Kandydata UWM 2023