12 Lutego 2024

Wydarzenia


Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna - Olsztyn (HPK), działający przy UWM, organizuje webinarium „HORYZONT EUROPA - odkrywamy funkcjonalności portalu Funding & Tender Opportunities”.

Webinarium odbędzie 20 lutego 2024 r. (wtorek) na platformie Microsoft Teams.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych ocenianiem wniosków konkursowych w programie Horyzont Europa.

Spotkanie poprowadzą ekspertki Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna - Olsztyn. Podczas webinarium przedstawią ogólne informacje o programie Horyzont Europa i jego strukturze oraz przybliżą portal Komisji Europejskiej Funding & Tender Opportunities. Poruszą kwestie, m.in.: wyszukiwania konkursów, przedstawią ścieżkę aplikowania, pokażą jak poszukiwać partnerów do współpracy, gdzie znaleźć najważniejsze dokumenty, a także jak przystąpić do programu w roli eksperta oceniającego wnioski projektowe.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Formularz rejestracyjny znajdującego się pod linkiem:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=eteLJbt720SFXQgzq4E8G7bGD9qG-HRHtVNlFDuYcQNUNEYwQ0ZLTUREWFhVOVlDQVlGSFZJVjY5Ry4u


W razie problemów z rejestracją prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl. Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany dzień przed webinarium.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

 

HORYZONTALNY PUNKT KONTAKTOWY 

Programów Ramowych UE POLSKA PÓŁNOCNA- Olsztyn

Centrum Badań i Projektów

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

ul. Prawocheńskiego 3, 10-719 Olsztyn

Telefon: (89) 523-34-67

Email : hpk@uwm.edu.pl

Rodzaj artykułu