10 Maja 2023

Wydarzenia


Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna - Olsztyn (HPK) organizuje w środę 17 maja webinarium „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”. Wydarzenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa, chcących poznać sposoby na znalezienie parterów do konsorcjów. Spotkanie poprowadzą Agnieszka Murzec-Wojnar i Monika Gadzińska z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna -Olsztyn.

Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości, jakie w zakresie poszukiwania partnerów dają różne portale i platformy internetowe (m.in. Funding & tender opportunities portal, CORDIS). Prelegentki przybliżą Państwu pomocne instrumenty oraz udzielą wskazówek, jak poszukiwać partnerów projektowych.  

Webinarium odbędzie się we środę 17 maja 2023 r. w godz. 11.00-12.30. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja.

Formularz do zapisu na wydarzenie znajduje się pod linkiem: https://webinar200.webinar.pg.edu.pl/poszukiwanie-partnerow-do-konsorcjum-projektowego/register

 

Logo HPK

Rodzaj artykułu