04 Października 2023

Wydarzenia


Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna - Olsztyn (HPK) organizuje w poniedziałek 16 października 2023 r. webinarium „Zostań ekspertem oceniającym wnioski w Horyzoncie Europa”. Wydarzenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych ocenianiem wniosków konkursowych w programie Horyzont Europa. Spotkanie poprowadzą Agnieszka Murzec-Wojnar i Monika Kozłowska z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna - Olsztyn. Gościnnie jako prelegent udział w spotkaniu weźmie prof. dr hab. Paweł Brzuzan, ekspert oceniający projekty z programów ramowych UE.

Podczas webinarium przedstawione zostaną ogólne informacje o roli eksperta oceniającego wnioski w programie Horyzont Europa (HE) oraz zasady aplikowania. Zaproszony prelegent opowie o własnych doświadczeniach jako ekspert oceniający i podzieli się cenną wiedzą praktyczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja i przesłanie formularza znajdującego się pod tym linkiem. 


W razie problemów z rejestracją, organizatorzy webinarium proszą o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl.

Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany dzień przed webinarium.

logo HPK

 

Rodzaj artykułu