13 Marca 2023

Wydarzenia


Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna - Olsztyn (HPK) organizuje we wtorek 21 marca webinarium „Sięgnij z HPK po Horyzont Europa”. Wydarzenie odbędzie się na platformie Microsoft Teams.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa. Spotkanie poprowadzą Agnieszka Murzec-Wojnar i Monika Gadzińska z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna - Olsztyn (wcześniej Regionalnego Punktu Kontaktowego PB UE).

Podczas webinarium przedstawione zostaną ogólne informacje o programie Horyzont Europa (HE),  jego strukturze oraz zasadach aplikowania. Omówione zostaną możliwości udziału w programie. Będzie można dowiedzieć się  m.in. co to są klastry i misje oraz jakie konkursy w poszczególnych filarach Programu HE są zaplanowane w najbliższym czasie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Webinarium odbędzie się we wtorek 21 marca w godz. 11-13 na platformie Microsoft Teams. 

Organizatorzy spotkania proszą o uzupełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się pod linkiem https://tiny.pl/w2r92. W razie problemów można przesłać dane kontaktowe (imię i nazwisko, instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl. Do osób zarejestrowanych dzień przed webinarium zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. 

 

Webinarium Horyzont Europa, fot. materiały organizatorów.

 


 

Rodzaj artykułu