16 Września 2024

Wydarzenia

Katedra Analizy Zespolonej Wydziału Matematyki i Informatyki zaprasza na X Konferencję „Congressio-Mathematica, podczas której spotkają się naukowcy z całego świata, aby dyskutować o matematyce i informatyce.

X Konferencja „Congressio-Mathematica” odbędzie się w dniach 19-22 września 2024 roku w Omega Hotel *** w Olsztynie.

Podczas konferencji planowane są sekcje tematyczne tj.: analiza zespolona, analiza funkcjonalna, informatyka, dydaktyka matematyki, historia matematyki i inne.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. naukowcy z Indii, Niemiec, Rumunii, Bułgarii czy Malezji.

Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na stronie Internetowej X Konferencji Matematyczno-Informatycznej Congressio-Mathematica.

Przewodniczący komitetu organizacyjnego: dr hab. Adam Lecko, prof. UWM, kierownik Katedry Analizy Zespolonej WMiI UWM (kaz@matman.uwm.edu.pl).

Organizatorzy: Katedra Analizy Zespolonej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej i Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej, Wydział Mechaniczny Politechniki Lubelskiej.