27 Lutego 2023

Wydarzenia

Tylko do 5 marca możesz zamówić koszulkę swojego wydziału, przygotowaną z myślą o tegorocznej Kortowiadzie.

Pokaż się na Kortowiadzie w koszulce swojego wydziału. Podkreśl swoją przynależność do studenckiej braci i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz ułatw sobie kompletowanie festiwalowego outfitu. Koszulka upoważni Cię również do zakupu biletu ulgowego na wydarzenie Silent Party.

Gdzie kupić koszulkę na Kortowiadę?

Koszulki na Kortowiadę, tradycyjnie, stworzyli studenci, a ta jedyna dla każdego wydziału, została wybrana w drodze głosowania. Swoje zamówienie możesz złożyć w sklepie kortowo.store tylko do 5 marca! Uwaga!! Na stronie sklepu koniecznie zapoznaj się z informacjami dotyczącymi zakupu! Produkcja koszulek rozpocznie się po zamknięciu sprzedaży, dlatego nie będzie możliwości, kupienia ich w innym miejscu i terminie.

Kortowiada – najlepszy festiwal w Polsce

Kortowiada została okrzyknięta najlepszym festiwalem studenckim w Polsce. Odbędzie się w dniach 24-27 maja 2023 roku. Na kortowskiej scenie wystąpią m.in. Oki, Michał Szczygieł, Bryska, Gibbs, Pezet, Igo, Błażej Król, Kult, Sarius czy Ralph Kamiński. W każdy wtorek, w mediach społecznościowych festiwalu, ogłaszany jest kolejny artysta. Obserwuj!