21 Lutego 2024

Wydarzenia

Koło Naukowe Pasjonatów BIM "KRESKA" z Wydziału Geoinżynierii UWM zaprasza na spotkanie z doradcami zawodowymi.

Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2024 r. o godz. 9:00 w auli w budynku przy ul. Heweliusza 4.

Spotkanie ma za zadanie propagowanie wiedzy o metodach dydaktycznych i kierunkach kształcenia na Wydziale Geoinżynierii wśród pracowników oświaty i doradców zawodowych.

Zostaną zaprezentowane najnowsze techniki kształcenia i innowacyjne narzędzia, które gwarantują ciekawy sposób przekazania wiedzy. W trakcie wykładów i pokazów uczestnicy zapoznają się z technologiami: skaningu laserowego 3D, komputerowych metod pozyskiwania danych o przestrzeni i budynkach, wykorzystaniu dronów i psa-robota w pracy nowoczesnego inżyniera: budownictwa, geodety, geoinformatyka czy też inżyniera środowiska.