12 Maja 2023

Wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury UWM prowadzi nabór na szkolenie do uprawnień płetwonurka oraz na szkolenie przygotowujące do egzaminu państwowego na stopień żeglarza jachtowego.

Szkolenie do uprawnień płetwonurka - poziom P1 (organizator: Akademicki Klub Płetwonurków „Skorpena")

Uczestnik zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, umożliwiające użytkowanie sprzętu nurkowego oraz bezpieczne nurkowanie do głębokości 20 m w systemie partnerskim z płetwonurkiem o takich samych lub wyższych kwalifikacjach.
Po ukończonym szkoleniu i zdaniu egzaminów z teorii i praktyki, uczestnik otrzymuje legitymację KDP/CMAS P1 uprawniającą do nurkowania na całym świecie.

Spotkania organizacyjne odbędą się: 15 i 16 maja br. o godz. 19:00 w klubie "Skorpena" w akademiku nr 1 (wejście od szczytu budynku od strony Kortówki).

Informacje o szkoleniu można uzyskać wysyłając wiadomość na adres e-mail: akp.kursp1@uwm.edu.pl

Szkolenie przygotowujące do egzaminu państwowego na stopień żeglarza jachtowego (organizator: Yacht Klub UWM)

Przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć żeglarską przygodę. Uczestnicy szkolenia opanują wiedzę i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne prowadzenie jachtu żaglowego w zakresie uzyskiwanych uprawnień.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 14 maja 2023 o godz. 18:00 w klubie "Skorpena" w akademiku nr 1 (wejście od szczytu budynku od strony Kortówki).

Informacje o szkoleniu można uzyskać wysyłając wiadomość na adres e-mail: yachtklub.zeglarz@uwm.edu.pl

fot. pexels.com