26 Kwietnia 2023

Aktualności

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 to największa technologiczna konferencję w Polsce, a zarazem największe wydarzenie dla kobiet w STEM, Tech & IT. Wydarzenie odbędzie się w dn. 14-15 czerwca 2023 w Warszawie, a studentki i studenci UWM mogą dostać wejściówki za darmo.

Podczas warszawskiego wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit 2023 spotka się ponad 10 tys. studentek, specjalistek i liderek ze świata nowych technologii. Żeby do nich dołączyć zupełnie za darmo, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://bit.ly/3Lz0ET2. W ciągu kilku dni każda zarejestrowana osoba otrzyma kod uprawniający do 100% zniżki.

Dwa intensywne dni, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, 4 sceny i 150 wspaniałych mówców, 60 warsztatów i ponad 500 indywidualnych sesji mentoringowych, a do tego Targi Kariery z mnóstwem atrakcyjnych ofert pracy i branżowym networkingiem - tak zapowiadają Perspektywy Women in Tech Summit 2023 organizatorzy.

Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu są zagadnienia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT.

Gośćmi specjalnymi Summitu będą m.in.: Francessca Cavallo aktywistka i autorka bestsellerowych  “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, przetłumaczonych na 50 języków, Mark Brzeziński, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, a wśród keynote speakerów pojawi się m.in.: Funmilola Fagbamila profesorka Studiów Panafrykańskich w Cal State Los Angeles i członkini-założycielka BLACK LIVES MATTER.

Summit 2023 będzie także kontynuował zapoczątkowaną rok temu ideę zrównoważonego rozwoju - jako pierwsze w Polsce wielkoskalowe wydarzenie pozytywne klimatycznie, którego całkowity ślad węglowy został zminimalizowany i zoffsetowany poprzez stworzenie wiecznego lasu „Women in Tech Forest for Planet”.