12 Grudnia 2023

Wydarzenia

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza na koncert świąteczny "Kultura pod choinkę - Boże Narodzenie tuż... tuż". W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas studenckie grupy z Kortowa.

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu obchodów Jubileuszu 25-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: Koncert Świąteczny „Kultura pod Choinkę - Boże Narodzenie tuż... tuż", który odbędzie się 20 grudnia 2023 r. o godz. 19 w Auli Kongresowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM.

To już jedenasty koncert przygotowany z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Rok temu społeczność akademicka mogła wysłuchać m.in. takich utworów jak: „Jingle Bells”, „White Christmas”, „Carol of the Bells’’, „Grudniowy” zespołu Lemon czy angielską kolędę „God Rest Ye Merry Gentlemen”.

W koncercie przygotowanym przez Akademickie Centrum Kultury UWM oraz Ośrodek Inicjatyw Artystycznych Wydziału Sztuki UWM zaprezentują się:

Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo" UWM

Orkiestra Akademicka UWM