07 Czerwca 2024

Wydarzenia

Miłośnicy tenisa – rakiety na kort! Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie startuje Liga UWM w tenisie ziemnym.

Rywalizacja na kortach będzie trwała od 12 czerwca do 24 września 2024 r. Może wziąć w niej udział każdy, a zapisy prowadzone są za pośrednictwem aplikacji tenis4U. Wystarczy kliknąć w zakładkę „ligi i turnieje” i dołączyć do rozgrywek.

Liga UWM, polega na rzucaniu wyzwań innym zawodnikom i odbieraniu im punktów procentowych. Wygrany zabiera 15% punktów przegranego. W ten sposób, z każdym dniem kształtuje się lista zwycięzców. Dokładne informacje o zasadach Ligi UWM znajdziecie w aplikacji tenis4U.
Do rywalizacji można dołączyć w każdej chwili, ale jedynie te osoby, które zapisały się przed 12 czerwca, otrzymają 100 punktów na start. Im później, tym gracz otrzymuje ich mniej.