27 Maja 2023

Wydarzenia

W uniwersyteckiej strefie inspirujących spotkań sobota (27 maja) zapowiada się interesująco. Będą poważne rozmowy, pełne żartów występu i okazja do spotkania z artystami. A to wszystko pod hasłem: "Spotkajmy się w Kortowie!".

Niedawno opublikowany raport "Młode głowy" zmotywował  Centrum Marketingu i Mediów UWM do podjęcia tematu zdrowia psychicznego młodzieży. Choć juwenalia są czasem zabawy i odpoczynku od codziennych studenckich wyzwań, warto poświęcić nieco uwagi temu, jak dbać o swoje samopoczucie.

Psycholog dr Piotr Markiewicz i przewodnicząca koła suicydologów Olga Michalik będą rozmawiać z Darią Bruszewską-Przytułą z "Wiadomości Uniwersyteckich" m.in. o depresji i o tym, jak i gdzie szukać pomocy.

Piotr Szauer z Radia UWM FM zaprosi z kolei pod uniwersytecki namiot artystów Kortowiady. Będzie okazja na rozmowy i wspólne zdjęcia.

O dobry humor uczestników zadbają też stand-uperzy: Damian Skóra i Bartosz Zalewski.