OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA „INTEGRACJA IMIGRANTÓW W POLSCE – DOŚWIADCZENIA, WYZWANIA, PERSPEKTYWY”, OLSZTYN 27.05.2017

Fundacja „Forum Dialogu Publicznego” wraz z Katedrą Socjologii UWM w Olsztynie oraz Fundacją im. Róży Luksemburg zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji „Integracja imigrantów w Polsce – doświadczenia, wyzwania, perspektywy”, która odbędzie się 27 maja 2017 roku w Olsztynie.
Celem Konferencji jest dyskusja nad kondycją polskiej polityki imigracyjnej w stosunku do różnych grup imigrantów oraz jej instytucjonalnych, społecznych i gospodarczych uwarunkowań, jak i trudności. Główne zagadnienia poruszane na konferencji będą skoncentrowane na integracji konkretnych grup imigrantów w Polsce (pod kątem statusu jak i kraju/regionu pochodzenia), a także na programach i działaniach organów państwowych, samorządów oraz organizacji pozarządowych.
Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konferencji znajdują się w plikach do pobrania:

Informacja o konferencji

Karta zgłoszenia

UWAGA! Socjologia (I rok) Ergonomia, Ochrona własności intelektualnej

Uwaga pierwszy rok socjologii!

Obowiązkowe zajęcia z OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ (dr Jerzy Akińcza) odbędą się 26 kwietnia 2017 w godzinach 18:30-20:00 w Regionalnym Centrum Informatycznym (Kortowo, ul. Słoneczna 54) w auli B 0/01.

Obowiązkowe zajęcia z ERGONOMII (dr Stefan Mańkowski) odbędą się 27 kwietnia 2017 roku w godzinach 17:00-18:30 w sali 128 (Katedra Socjologii).