Wizyta gości z Duesseldorfu

spotkanie-goscie-dusseldorf

4. października 2016 r. Wydział Nauk Społecznych UWM w Olsztynie odwiedzili goście z Niemiec. Grupa studentów historii z Uniwersytetu Heinricha Heinego w Dusseldorfie pod kierunkiem prof. Christopha Nonna wraz dr Sabine Grabowski (Fundacja Dom Gerharta Hauptmanna) i dr Bettiną Bouresh (Landschaftsverband, Rheinland) mogła się spotkać ze studentami socjologii (II rok) WNS UWM w Olsztynie. Gości przywitała Pani Prodziekan Joanna Ostrouch-Kamińska. Dyskusja dotyczyła Mazur i Mazurów (tytuł spotkania – Mazury: pogranicze historii i mitów). Wprowadzeniem do tematu był prezentacja dr Stefana Marcinkiewicza. Było to spotkanie seminaryjne w ramach „Polsko-niemieckich kontaktów kulturalnych”. Katedrę Socjologii na spotkaniu reprezentowali dr Stefan Marcinkiewicz i dr Agnieszka Zduniak.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.