23 Lutego 2023

Wydarzenia

Odpocznij po sesji! Przyjdź, porozmawiaj i poznaj nowych ludzi. Weź udział w „Speed Friending”, który odbędzie się już 23 lutego w godz. 18:00-20:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM. O co chodzi w tym wydarzeniu? O nawiązywanie nowych przyjaźni i poszerzanie horyzontów. Zabierz znajomych i stań pod gradobiciem pytań, ale w pozytywnej i ciepłej atmosferze.

Nowa przyjaźń dla każdego

„Speed Friending” to wydarzenie, które zbliża ludzi. Jest kierowane do różnych typów osobowości, bo każdy ma inną barierę w poznawaniu nowych osób. Być może jesteś  nieśmiały, nie masz wiele czasu, ciągle jesteś zapracowany, zabiegany lub ostatnio intensywnie uczyłeś się do sesji i po prostu masz ochotę odpocząć. Tu pojawia się „Speed Friending”, który w luźnej formie skłania do otwarcia się na nowe znajomości.

Jak przebiega „Speed Friending”?

Pierwsze, co musisz zrobić, to odhaczyć swój udział w wydarzeniu na Facebooku. W czwartek 23 lutego spotykamy się w Bibliotece Uniwersyteckiej, gdzie losowo zostaniesz przydzielony do niewielkiej, 3-5-osobowej, grupy. Przy jednym stoliku, przez 20 minut będziesz mógł rozmawiać z innymi, poznawać ich opinie i sprawdzać czy nawiązuje się między Wami nić przyjaźni. Żeby było łatwiej, przygotowaliśmy zestawy pytań, które sprawią, że na pewno nie zabraknie tematów do rozmów. Po upływie czasu następuje zmiana w grupach, dzięki czemu masz szansę w krótkim czasie poznać wiele osób.

W wydarzeniu może uczestniczyć każdy student i pracownik Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ale otwieramy się również na osoby z zewnątrz. Wstęp jest wolny, a organizatorem wydarzenia jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM