Santander Universidades

Współpraca UWM z Santander Bank Polska otwiera nowe możliwości rozwoju zarówno dla studentów, jak i pracowników Uczelni. Stypendia, szkolenia i warsztaty oferowane przez Santander Bank Polska pozwalają na zdobycie cenionych na rynku pracy kompetencji i certyfikatów.

 

Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe

Grupa Santander nieustannie wspiera zrównoważony rozwój nakierowany na eliminację wykluczenia społecznego. Aktywnie angażuje się w wiele programów społecznych i edukacyjnych. Jednym ze strategicznych celów Santander Bank Polska jest wspieranie społeczeństwa m.in poprzez współpracę ze światem akademickim.

 

Santander w liczbach

Od 26 lat bank wyróżnia się na tle światowych instytucji finansowych swoją działalnością na rzecz wspierania edukacji, przedsiębiorczości oraz zatrudnienia.

 

 • ponad 1000 partnerskich instytucji w 15 państwach

 • 61 współpracujących uczelni w Polsce

 • 2,2 mld EUR przeznaczonych na inicjatywy akademickie

 • 790 000 przyznanych stypendiów

 • Stypendia Santander

  Stypendia Santander oferują wiele ciekawych projektów realizowanych z prestiżowymi partnerami z zagranicy oraz najlepszymi polskimi uczelniami. Wśród propozycji znajdą się m.in:

  • języki obce – kursy online prowadzone przez British Council dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe;
  • kompetencje cyfrowe – intensywne kursy online z zakresu programowania, Excela, SQLa, Python, Business Intelligence;
  • umiejętności miękkie – projekty realizowane z m.in. London School of Economy oraz Harvard Business School Publishing dotyczące pracy zespołowej, umiejętności przywódczych, komunikacji, negocjacji;

   

  Globalna platforma stypendialna

  Nabór na wszystkie projekty finansowane przez Grupę Santander publikowane są na platformie www.becas-santander.com Daje ona możliwość aplikowania na wybrane projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale także organizowane przez Santandera w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Ameryce Południowej.

  Zarejestruj się
  
       

  Kontakt

  Więcej informacji o programach Santander znajdziecie na:

   

  Zapraszamy do kontaktu:

  Milena Wilska

  E-mail: milena.wilska@santander.pl

  Tel.: 519 301 472

   

  Hanna Kruchelska

  E-mail: hanna.kruchelska@santander.pl

  Tel.: 727 561 494