28 Marca 2024

Wydarzenia


Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna - Olsztyn (HPK) serdecznie zaprasza na wydarzenie stacjonarne: „Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa”.

Spotkanie odbędzie się 23.04.2024 (wtorek) w godzinach 9.30-14.30, w Starej Kotłowni (sala 102, ul. R. Prawocheńskiego 9, UWM w Olsztynie).

Szkolenie poprowadzą eksperci KPK i HPK Polska Północna, a także praktycy realizujący granty w programie Horyzont Europa. Przybliżymy Państwu szereg zagadnień m.in o możliwościach rozwoju kariery naukowej, o tym, jak zostać ekspertem KE i jakie korzyści ta rola może przynieść dla Państwa kariery. Podczas spotkania przedstawimy również możliwości uczestnictwa w projektach wideningowych, które umożliwiają szerszy udział polskich jednostek w Horyzoncie Europa. Nasi goście realizujący granty w programie Horyzont Europa przedstawią pokrótce ich specyfikę oraz podzielą się bezcennymi wskazówkami jak odnieść sukces w aplikowaniu.

Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Prosimy o uzupełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się ----> pod linkiem.

W razie problemów z rejestracją prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl. Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Rodzaj artykułu