11 Marca 2024

Wydarzenia

Katedra Pedagogiki Społecznej i Metodologii Badań Edukacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza 14 marca do udziału w międzynarodowym seminarium pod tytułem "Proces usamodzielnienia wychowanków pieczy zastępczej - perspektywa profesjonalnych opiekunów. Eksploracyjne badania porównawcze praktyk w Polsce i w Niemczech".

Seminarium będzie okazją do analizy różnych aspektów związanych z procesem usamodzielniania się wychowanków pieczy zastępczej w Polsce i w Niemczech oraz perspektywy opiekunów tego procesu w obu tych krajach.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2024 roku w siedzibie Wydziału Nauk Społecznych UWM, ul. Dybowskiego 13.

Program wydarzenia dostępny jest tutaj. Wystąpienia prelegentów z Niemiec będą tłumaczone na język polski.

Projekt wspierany jest przez Polsko-Niemiecką Fundację na rzecz Nauki Gefördert aus Mitteln der Deutsch-Polnischen Wissenschaftsstiftung.

Logo Polsko-Niemieckiej Fundacji