15 Stycznia 2024

Wydarzenia

Wydział Nauk Technicznych zaprasza studentów i młodzież do wzięcia udziału w akcji "Poznaj nowoczesne technologie z WNT".

W czwartek 18 stycznia 2023 r. w godzinach 9:00-13:00 odbędzie się na Wydziale Nauk Technicznych akcja pt. "Poznaj nowoczesne technologie z WNT", która jest skierowana do studentów oraz młodzieży szkolnej.

Akcja ma na celu przybliżenie wybranych nowoczesnych technologii zarówno już teraz wykorzystywanych w przemyśle, jak i tych, które dopiero zaczynają podbijać nie tylko coraz to nowe gałęzie przemysłu, ale i sfery naszej codzienności. Nie zabraknie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, automatów, robotów czy sztucznej inteligencji.

Poza tym, że jest to dokonała okazja, aby zwiedzić wybrane laboratoria Wydziału Nauk Technicznych, to także będzie można w nich spotkać przedstawicieli przemysłu, którzy wystawią swoje stanowiska.

Więcej szczegółów na stronie: https://uwm.edu.pl/wnt/poznaj-nowoczesne-technologie-z-wnt