02 Czerwca 2023

Wydarzenia


Od 24 do 25 czerwca 2023 r. w Szepietowie potrwa XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Dni z Doradztwem rolniczym oraz X Wystawa Królikowych Rasowych.

Wydarzenie jest okazją do prezentacji najpiękniejszych okazów zwierząt oraz miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami reprezentującymi sektor rolny. 

Wystawa Zwierząt Hodowlanych ma na celu ocenę i propagowanie osiągnięć podlaskich hodowców, wyłaniając tym samym najpiękniejsze okazy zwierząt gospodarskich. Będą również stoiska z rękodziełem, lokalną żywnością oraz konkursy. Rodziny będą mogły miło spędzić czas w bezpłatnej strefie dla dzieci. Pod okiem doświadczonych instruktorów zostaną poprowadzone animacje, a to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Wystawie towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowego doradztwa. Eksperci chętnie udzielą porad odnośnie hodowli i zarządzania gospodarstwem. Wydarzenie jest transferem wiedzy między rolnikami, doradcami, wystawcami, przedstawicielami świata nauki oraz instytucjami wspierającymi rolnictwo. 

Podczas wystawy odbędzie się również X Wystawa Królików Rasowych, która jest dedykowana wszystkim hodowcom i miłośnikom tych sympatycznych zwierząt. Będzie można nacieszyć oko różnorodnością umaszczenia i urokiem tych puchatych ssaków.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej oraz na profilach wydarzenia w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku

Rodzaj artykułu