Grill integracyjny – studenci i wykładowcy kierunku Socjologia

W naszej Katedrze Socjologii nie tylko się uczymy, ale również dobrze bawimy!

15 czerwca 2022 r. odbył się grill integracyjny, w którym uczestniczyli wykładowcy, studenci kierunku Socjologia oraz Władze Dziekańskie Wydziału Nauk Społecznych. Temu spotkaniu towarzyszyła przyjazna i ciepła atmosfera. Przy akompaniamencie gitary śpiewaliśmy piosenki różnych gatunków i okresów. Wprawdzie trudno było prowadzić rozmowę w grupie ponad 30 osób, ale toczyły się ekspresyjne dyskusje w podgrupach. Poruszano tematy na które zawsze brak czasu na zajęciach. Wspaniałe zimne i gorące przekąski, a także urokliwe miejsce  zachęcały do długiego biesiadowania. Aura również sprzyjała integracji wykładowców ze studentami. Spotkanie było doskonałą okazją by włączyć do naszej socjologicznej rodziny rocznego synka Artura, dr Magdy Sternickiej-Kowalskiej. Bawiliśmy się świetnie dlatego zamierzamy cyklicznie organizować takie spotkania, ponieważ są one wartością dodaną do wiedzy zdobywanej na Uczelni.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.