11 Lipca 2023

Aktualności

Pierwszy etap rekrutacji na UWM, na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie, dobiegł końca. 17 lipca opublikowaliśmy listę kandydatów i kandydatek kwalifikowanych do przyjęcia na studia.

Nadal jednak możesz zarejestrować się na studia II stopnia oraz niestacjonarne. Sprawdź, ile masz na to czasu i jakie kierunki możesz wybrać.

Daj sobie szansę na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Do 21 lipca możesz złożyć dokumenty na: stacjonarne studia drugiego stopnia oraz studia niestacjonarne: pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolite studia magisterskie.

Rekrutacja na UWM – poznaj kierunki kształcenia

Na studiach drugiego stopnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie możesz kontynuować naukę na kierunku, z którego ukończyłeś(-aś) pierwszy stopień kształcenia. Dzięki temu pogłębisz swoją wiedzę w wybranej dziedzinie. Możesz także rozpocząć studiowanie w innym interesującym cię obszarze. Wszystko zależy od kierunku, który wybierzesz. Tryb niestacjonarny pozwoli ci natomiast połączyć pracę z nauką, co jest chętnie wybieranym rozwiązaniem po zakończeniu edukacji na studiach pierwszego stopnia.

Zobacz, jakie kierunki kształcenia oferuje w tym zakresie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Wydział Bioinżynierii Zwierząt

Wydział Biologii i Biotechnologii

Wydział Geoinżynierii

Wydział Humanistyczny:

Wydział Matematyki i Informatyki

Wydział Nauk Ekonomicznych:

Wydział Nauk Technicznych

Wydział Nauki o Żywności

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa

Wydział Sztuki

Wydział Teologii

Szkoła Zdrowia Publicznego

Filia w Ełku

Na wszystkie powyższe kierunki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie możesz aplikować do 21 lipca za pośrednictwem systemu IRK. Sprawdź dodatkowo, po jakich kierunkach kształcenia możesz kontynuować naukę na studiach II stopnia na UWM w roku akademickim 2023/2024. Zapoznaj się z harmonogramem rekrutacji, a także z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Aby niezbędne informacje mieć zawsze przy sobie, już teraz pobierz „Niezbędnik przyszłego studenta” oraz „Informator na rok akademicki 2023/2024”.