06 Kwietnia 2023

Aktualności

Wielkanoc to szczególny czas spokoju i nadziei. Niech nadchodzące święta będą okazją do refleksji i odpoczynku w gronie najbliższych, a wielkanocna atmosfera wprowadzi do Waszego życia ciepło i pogodę ducha.

Specjalne życzenia składa również rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Szanowni Państwo,

Święta Wielkanocne to symbol odrodzenia i niegasnącej nadziei, więc niech będą one czasem przynoszącym nowe pokłady sił do działania i realizowania marzeń. Życzę Państwu, aby towarzyszące wiośnie energia i optymizm wyzwalały w Państwu przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy mrok zostaje w końcu zastąpiony jasnością.

Mam nadzieję, że otoczeni serdecznością i życzliwością bliskich i przyjaciół znajdziecie Państwo w sobie spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Życzę członkom naszej akademickiej społeczności oraz wszystkim naszym przyjaciołom dobrego zdrowia i sił do realizacji tego, co najważniejsze.

prof. Jerzy Przyborowski, rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie