01 Luty 2023

Aktualności


Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w stuprocentowo anonimowych ankietach mogą docenić pracę swoich prowadzących, a także konstruktywnie ich skrytykować w celu podniesienia jakości kształcenia.

Już tradycyjnie Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zachęca do wypełniania ankiet, w których dokonuje się oceny swoich prowadzących. Jest to znakomita okazja do tego, aby docenić pracę wykładowców, a także - jeśli jest taka potrzeba - poddać ich konstruktywnej krytyce, aby wiedzieli, co mogą poprawić w trakcie prowadzenia ćwiczeń czy wykładów. 

Są one w pełni anonimowe i mają realny wpływ na ocenę nauczycieli akademickich oraz podwyższanie jakości kształcenia na Uniwersytecie. Jako Samorząd Studencki, jak co semestr, zachęcamy studentów do wyrażania swojej opinii o prowadzonych zajęciach dydaktycznych, ponieważ wiemy, jak dużą rolę ma zdanie studentów w kształtowaniu i rozwoju uczelni. Ankiety są w pełni anonimowe, prowadzący nie wiedzą, kto daną ankietę wypełnił, w związku z tym możemy wyrazić swoje zdanie zarówno wtedy, kiedy zajęcia nam się podobały, ale też wtedy kiedy nie wszystko było w porządku - mówi Aleksandra Siwiecka, przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM. 

Aby wypełnić ankietę, należy zalogować się do systemu USOS, wejść w zakładkę "DLA STUDENTÓW", a potem "ANKIETY". Będą one aktywne do 3 marca.  

Rodzaj artykułu