10 Maja 2024

Wydarzenia

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia zaprasza w piątek 17 maja na Dzień Dobrostanu na UWM. W programie m.in. zajęcia z gimnastyki słowiańskiej przy jednoczesnym użyciu kamertonów, warsztaty z malowania mandali, nauka automasażu oraz warsztaty z obszaru rezyliencji, czyli umiejętności radzenia sobie w zmieniającej się rzeczywistości. Rejestracja na wydarzenia ruszyła 13 maja.

Dzień Dobrostanu to bezpłatne wydarzenie organizowane już po raz trzeci przez Uniwersyteckie Centrum Wsparcia UWM i Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji "Empatia". Skierowane jest do pracowników i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jego ideą jest zachęcenie pracowników i studentów UWM do zrobienia czegoś dobrego dla siebie, i poprawienia swojego samopoczucia.

Warto przyjść, doświadczyć, zainspirować się aktywnością, która na 100 proc. będzie wspierała Wasz dobrostan. Dlaczego nam tak na tym zależy? Ponieważ każdy z nas lubi być w dobrostanie, jest wart naszej uwagi, wsparcia, dawania i brania od siebie nawzajem. To dobry, sprawdzony kierunek, więc czemu go nie kontynuować i rozwijać? Właśnie takie mamy plany. Śledźcie profil facebookowy Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM „Empatia”, będziemy też wysyłać do Was informacje przez pocztę pracowniczą, szukajcie plakatów - napisała dla "Wiadomości Uniwersyteckich" Marzena Radzka-Wiśniewska, kierowniczka Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia.

Organizatorzy Dnia Dobrostanu po razy kolejny mogą liczyć na gościnność Wydziału Nauk Społecznych, Biblioteki Uniwersyteckiej i Centrum Konferencyjno-Ekspozycyjnego Stara Kotłownia, gdzie odbędą się wydarzenia.

Na poszczególne wydarzenia obowiązuje rejestracja (ze względu na limit miejsc). Zapisy ruszyły w poniedziałek 13 maja - informacje są dostępne na profilu Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM "Empatia" oraz na stronie rejestracyjnej Dnia Dobrostanu.

Wybrane wydarzenia, na które można się zapisać przez formularz rejestracyjny: warsztat automasażu (prowadzony przez duet Kochanie Masuje), warsztat "Uwolnij ciało: zdrowa miednica - centrum Twojej kreatywności" (prowadzi fizjoterapeutka Iwona Trznadel), kąpiel leśna, koncert relaksujący, warsztat gry na bębnach, gimnastyka słowiańska.