01 Lutego 2023

Wydarzenia

Rada Wydziałowa Samorządu Studenckiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskich zawodach z medycyny ratunkowej psów i kotów.

Zawody będą się składać z dwóch etapów, do których podchodzi się w czteroosobowych zespołach.

Pierwszy z nich, wewnątrzwydziałowy, to test wiedzy teoretycznej, który pozwoli wyłonić dwie drużyny reprezentujące swoją uczelnię podczas drugiego etapu, mającego sprawdzić umiejętności praktyczne uczestników.

Odbędzie się on na WMW UWM.

25.02.2023 – etap testowy - zdalny

11.03.2023 – etap finałowy - WMW UWM

Koszt uczestnictwa w przypadku zgłoszeń w pierwszych dwóch tygodniach zapisów wynosi 75 zł za osobę, natomiast przy późniejszych zgłoszeniach to 100 zł za osobę.

Płatności dokonujecie jako cały zespół.

Link do zapisów znajduje się TUTAJ.

Po uiszczeniu opłaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy - link znajduje się TUTAJ

W ramach wpisowego będzie można wziąć wziąć udział w dniu wykładowym online, podczas którego przedstawione zostaną tematy związane z medycyną ratunkową psów i kotów. Jest to świetna okazja do poszerzania swojej wiedzy i testowania swoich umiejętności w ciekawy i przyjemny sposób.

fot. pexels.com