18 Kwietnia 2024

Wydarzenia

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie oraz Szkoła Zdrowia Publicznego Collegium Medicum UWM zaprasza na Warmińsko-Mazurskie Seminarium dla Ratowników Medycznych.

Seminarium odbędzie się 21 maja 2024 r. w godz. 9:00-17:00 w Szkole Zdrowia Publicznego Collegium Medicum UWM przy ul. Żołnierskiej 14.

W programie seminarium znajdą się wykłady prowadzone przez doświadczonych ekspertów z dziedziny przedszpitalnego i szpitalnego ratownictwa medycznego. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i wytycznymi w ratownictwie medycznym.

program seminarium

KOMITET ORGANIZACYJNY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SEMINARIUM DLA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI I WOJEWÓDZKĄ STACJĘ POGOTOWIA RATUNKOWEGO W OLSZTYNIE

1. Marek Myszkowski
2. Lek. med. Magdalena Zakrzewska
3. Dr Paweł Jastrzębski
4. Kamila Kurłowicz-Myszkowska
5. Piotr Madrak
6. Jolanta Jurołajć
7. Izabela Rubis
8. Katarzyna Nykiel

KOMITET NAUKOWY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SEMINARIUM DLA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI I WOJEWÓDZKĄ STACJĘ POGOTOWIA RATUNKOWEGO W OLSZTYNIE

1. Dr hab. Prof. UWM Jadwiga Snarska
2. Dr hab. Prof. UWM Ewa Kupcewicz
3. Prof. dr hab. Sławomir Szajda
4. Dr Olga Bielan
5. Dr Aleksandra Gutysz
6. Dr Katarzyna Młynarska
7. Dr Ewa Kowalska
8. Dr Małgorzata Roman
9. Lek. med. Małgorzata Prządak
10. Mgr Tadeusz Miłowski
11. Mgr Grzegorz Wasilewski
12. Mgr Mariusz Grażewicz
13. Dr Paulina Buca

PATRONAT HONOROWY:

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Marcin Kuchciński.