21 Marca 2023

Wydarzenia

Klub Pracowników Baccalarium UWM organizuje we wtorek 21 marca turniej szachowy. Początek o godz. 17.00. w siedzibie klubu przy ul. Prawocheńskiego 4. Zapisy w dniu turnieju 15 minut przed rozpoczęciem rundy.

Celem turnieju są popularyzacja „Królewskiej Gry" wśród pracowników i studentów i UWM, integracja środowiska szachowego na UWM i pobudzenie aktywności sportowej pracowników i studentów UWM.

Turniej odbędzie się we wtorek 21.03.2023 r. o godz. 17.00 w siedzibie organizatora (Prawocheńskiego 4). Zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Ma charakter bezpłatny, mogą w nim uczestniczyć osoby związane  z  UWM w  Olsztynie: pracownicy, członkowie  ich rodzin, emeryci oraz renciści,  studenci.

Koszty organizacyjne pokrywa Klub Baccalarium (m.in. kawa, herbata, sprzęt, itp.).

Organizator przewiduje nagrody w następujących kategoriach:

- kategoria open,

- najlepszy nauczyciel  akademicki,

- najlepszy pracownik nie  będący  nauczycielem  akademickim,

- najlepszy emeryt lub rencista,

- najlepszy członek  rodziny,

- najlepszy student,