21 Kwietnia 2024

Aktualności


O tym, że jest wielu studentów i doktorantów na UWM, którzy dzielą się w mediach społecznościowych swoimi pasjami i uczelnianymi ścieżkami – wiemy! Bardzo doceniamy te działania za ich naturalność i ciepło, które bije z profilów typu studygram. Pomyśleliśmy, że to idealna przestrzeń do współpracy!

Być Ambasadorem… 

Stworzyliśmy program poświęcony osobom działającym w social mediach, podejmującym temat kierunku studiów, ogólnie pojętej nauki czy życia studenckiego, lub takim, które chcą tę przygodę zacząć i mają na to pomysł. Teraz nasi uczelniani studygramerzy mają okazję stać się Ambasadorami UWM – a tym samym rozwijać swoje medialne konta i współdziałać na rzecz budowania godnego wizerunku Uniwersytetu. Ekipa z Centrum Marketingu i Mediów UWM melduje gotowość do objęcia Ambasadorów dobrą opieką! 

 

O co chodzi? 

Weźmiemy pod swoje skrzydła kilkoro studentów/doktorantów – studygramerów, którzy będą z dumą reprezentować Uczelnię, nosząc tytuł Ambasadorów. Będziemy czuwać nad ich rozwojem – zabierzemy na ciekawe szkolenia z zakresu prowadzenia mediów społecznościowych, zadbamy o integrację z zespołem i pokażemy działania promocyjne na UWM od kuchni. Będziemy współpracować przy uczelnianych eventach, ale… czekamy też na inicjatywy Ambasadorów! Jesteśmy ich bardzo ciekawi. Najważniejszym celem projektu jest dla nas to, by każdy Ambasador mógł z naszą pomocą się rozwijać – dzięki temu będzie się rozwijał także Uniwersytet. 

 

Wskakuj na pokład, trwa rekrutacja! 

Ruszyła rekrutacja do I edycji projektu. Do 28 kwietnia czekamy na zgłoszenia, które rozpatrzymy ASAP! Potem jeszcze tylko rozmowy z próbą wideo z wybranymi kandydatami i… możemy zaczynać. Zależy nam na tym, by Was zobaczyć i poznać, dlatego już nie możemy się doczekać, by obejrzeć Wasze filmiki z autoprezentacją. Dajcie nam o sobie znać – ślijcie zgłoszenia >>

Więcej informacji wraz z pełnym harmonogramem rekrutacji, FAQ i regulaminem (a to ważne!) znajdziecie tutaj: https://uwm.edu.pl/ambasadorzy. Jeśli macie jakieś pytania, śmiało piszcie na marketing@uwm.edu.pl, jesteśmy dla Was! 

Rodzaj artykułu