19 Czerwca 2026
Aktualności
Michał Gładyszczak, student weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, wywalczył dwa medale w szermierce podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 12-13 czerwca w Katowicach.
Link do artykulu
Rodzaj artykułu