03 Października 2024

Aktualności

Organizatorzy Kortowiady odsłonili pierwsze karty. Znany jest już termin juwenaliów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: studenckie święto rozpocznie się 28 maja i potrwa cztery dni. Pierwsza pula biletów pojawi się w sprzedaży 10 października.

Wzorem poprzednich lat główna scena Kortowiady stanie na plaży kortowskiej. Co ważne, organizatorzy planują o wiele więcej koncertów. Jak zapowiadają, ma być ich nawet kilkadziesiąt.

– Na uczestników będą czekały także wydarzenia towarzyszące – Silent Party, Kino Plenerowe i mnóstwo innych atrakcji, które zamienią Kortowiadę w wyjątkowe przeżycie – zapewnia Natalia Nowak, rzeczniczka imprezy. – Przyszłoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej imponująco niż poprzednie – więcej artystów, więcej wrażeń i nowe udogodnienia dla uczestników.

Jedną z zapowiadanych nowości jest aplikacja mobilna, dzięki której będzie można wygodnie śledzić plan koncertów, tworzyć własne line-upy i być na bieżąco dzięki powiadomieniom o najważniejszych wydarzeniach. Aplikacja pozwala także wygodnie przechowywać bilet. Jest już dostępna w App Store i Google Play. O tym, jakie jeszcze atrakcje czekać będą na uczestników olsztyńskich juwenaliów, organizatorzy będą informować na bieżąco.

Pierwszym ważnym terminem w kalendarzu osób wyczekujących na Kortowiadę, powinien być 10 października. To wtedy, w samo południe, organizatorzy ujawnią pierwszego artystę 64. edycji Kortowiady, a do sprzedaży trafi limitowana, pula karnetów na to wydarzenie. Karnety na Kortowiadę będą dostępne  podobnie jak rok temu na Going. oraz Empik Bilety.

Kortowiada 2025 to festiwal studencki organizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Fundację Samorządu Studentów oraz Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego.

>>> Koncerty gwiazd i mnóstwo wydarzeń dodatkowych: tak wyglądała 63. Kortowiada